KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12994473
nr 1299 4473
Anshelm Dahl
(1897-1964), Sverige
Oljemålning, Kust, signerad. Olja på duk, 44x64 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 6 januari 2020
kl 20:42:35
300 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Anshelm Dahl
Läs mer om Anshelm Dahl